Webbyrån Connected CMS

Innovativa webbtjänster sedan 2011.

Vår vision är att alltid vara först med att utveckla och hänga med i ny teknik vare sig det gäller webben, SEO eller andra internetrelaterade tjänster för våra kunder.

Vi älskar att se din verksamhet växa. Connected CMS utvecklar hemsidor och webbshoppar, skapar Google Ads och SEO-optimerar.

Vi erbjuder helhetslösningar. Därför utvecklar vi våra kunders hemsidor i WordPress så att de snabbt och enkelt kan administrera sitt webbinnehåll och därigenom fokusera mer på sina egna verksamheter.

Connected CMS Viared, Borås

Vår webbyrå består av kompetent personal med bakgrund inom webbutveckling och e-handel med spetskompetens inom front- och backend-utveckling, sökmotoroptimering samt försäljning, marknadsföring och kommunikation.

Vi har kontor i Viared, Borås. Kom gärna förbi och hälsa på oss på kontoret så bjuder vi på kaffe och diskuterar hur vi tillsammans kan få ditt företag att växa genom en digital närvaro på dina villkor.

Webbyrå i Viared, Borås

Några av oss som jobbar här

Bo Henningsson

Försäljning
bosse@connectedcms.se

Filip Rosvall

Försäljning
filip@connectedcms.se

Jacob Hafström

VD
jacob@connectedcms.se

Jennie Uusitalo

Ekonomi
economy@connectedcms.se

Jimmy Sjunfors

Utvecklingsansvarig
jimmy@connectedcms.se

Linnéa Svensson

Webbproduktion
material@connectedcms.se

Marcus Carlsson

Teknisk Support
support@connectedcms.se

Mauricio Veloso

Försäljning
marre@connectedcms.se

Niclas Henriksson

Försäljning
niclas@connectedcms.se

Per Sandin

Systemansvarig
psa@connectedcms.se

Roger Karlander

Försäljning
roger@connectedcms.se

Stefan Röjland

Försäljning & kundansvarig
stefan@connectedcms.se

Ulrika Jakobsson

Webbproduktion
material@connectedcms.se

Vicky Assgård

Ekonomi
economy@connectedcms.se

Ömer Muameleci

Produktionsansvarig
omer@connectedcms.se